Достапни линкови

Трамп: азиската турнеја - историска


Американскиот претседател Доналд Трамп оцени дека неговата турнеја во Азија покажала оти позицијата на Соединетите држави во светот „никогаш не била посилна“.

XS
SM
MD
LG