Достапни линкови

Трамп: азиската турнеја - историска


Трамп: азиската турнеја - историска
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Американскиот претседател Доналд Трамп оцени дека неговата турнеја во Азија покажала оти позицијата на Соединетите држави во светот „никогаш не била посилна“.

Категории

XS
SM
MD
LG