Достапни линкови

Путин: наводите за допинг треба да предизвикаат незадоволство во Русија


Претседателот на Русија Владимир Путин изјави дека наводите за допинг-програма спонзорирана од руската држава се обид да се внесе незадоволство пред претседателските избори во земјата.

Категории

XS
SM
MD
LG