Достапни линкови

Путин: наводите за допинг треба да предизвикаат незадоволство во Русија


Путин: наводите за допинг треба да предизвикаат незадоволство во Русија
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Претседателот на Русија Владимир Путин изјави дека наводите за допинг-програма спонзорирана од руската држава се обид да се внесе незадоволство пред претседателските избори во земјата.

Категории

XS
SM
MD
LG