Достапни линкови

Црвениот аларм е вклучен


Црвениот аларм е вклучен
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:23 0:00

Аерозагадување - многу причини и страшни последици по здравјето. Инструментите кои го мерат загадувањето на воздухот во Скопје, постојано регистрираат висока загаденост со ПМ 10 честички. Што регистрираа камерите на РСЕ во Скопје.

Категории

XS
SM
MD
LG