Достапни линкови

Кога „не“ навистина значи „не“


Кога „не“ навистина значи „не“
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Сексуалното вознемирување на работа е појава за која малку се зборува. Дали поради вкоренетите предрасуди или поради стравот од губење на работното место. Така е и во Македонија, велат упатените.

Категории

XS
SM
MD
LG