Достапни линкови

Гацева – Во странство се пробиваме сами, потребна е концертна агенција


Гацева – Во странство се пробиваме сами, потребна е концертна агенција
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:09:49 0:00

Во најскоро можно време треба да се отвори концертна агенција којашто ќе се грижи и ќе ги организира настапите на музичарите коишто вредат и коишто веќе се пласираат на светската музичка сцена, вели пијанистката и професор на ФМУ, Ана Гацева, во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

Категории

XS
SM
MD
LG