Достапни линкови

Ќе биде ли забрзан македонскиот пат кон ЕУ?


Ќе биде ли забрзан македонскиот пат кон ЕУ?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:38 0:00

Дали оваа есен ќе биде забрзан македонскиот пат кон ЕУ? Каква препорака за почеток на преговорите за членство Македонија може да очекува. За ова повеќе во Хоризонти, заеднички проект на РСЕ и ВОА

Категории

XS
SM
MD
LG