Достапни линкови

BBG Affiliates

Спасовски ветуваше мирен изборен процес


Спасовски ветуваше мирен изборен процес
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:38 0:00

Министерството за внатрешни работи ја уверуваше јавноста дека е подготвено за спроведување на мирен изборен процес без посериозни инциденти, кои во меѓувреме се случија

Категории

XS
SM
MD
LG