Достапни линкови

Прилеп е среден, но нема работа


Прилеп е среден, но нема работа
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Ветените проекти од ситната инфраструктура се направени, прилепчани чекаат да се заврши реконструкцијата на Градскиот стадион, да се изгради пречистителната станица... Најголем проблем им е невработеноста и иселувањето на младите.

XS
SM
MD
LG