Достапни линкови

Охриѓани против урбаниот хаос и загадувањето на езерото


Охриѓани против урбаниот хаос и загадувањето на езерото
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:00 0:00

Репортажа од Охрид пред локалните избори. Што им пречи на охриѓани и што би сакале од идниот градоначалник?

XS
SM
MD
LG