Достапни линкови

Што очекуваат битолчани од идниот градоначалник?


Што очекуваат битолчани од идниот градоначалник?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Битолчани сакаат да дишат чист воздух, подобри услови во училиштата, спортски сали, стадион. Има четворица кандидати за градоначалник, двајца партиски и двајца независни.

XS
SM
MD
LG