Достапни линкови

Што очекуваат битолчани од идниот градоначалник?


Битолчани сакаат да дишат чист воздух, подобри услови во училиштата, спортски сали, стадион. Има четворица кандидати за градоначалник, двајца партиски и двајца независни.

XS
SM
MD
LG