Достапни линкови

Локални избори - битолчани бараат воздух


Локални избори - битолчани бараат воздух
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:39 0:00

Справувањето со загаденоста треба да биде приоритет на идните локалните власти во Битола, порачуваат битолчани пред локалните избори. Од идниот градоначалник очекуваат да му го врати некогашниот сјај на градот.

Категории

XS
SM
MD
LG