Достапни линкови

Локални избори - битолчани бараат воздух


Справувањето со загаденоста треба да биде приоритет на идните локалните власти во Битола, порачуваат битолчани пред локалните избори. Од идниот градоначалник очекуваат да му го врати некогашниот сјај на градот.

XS
SM
MD
LG