Достапни линкови

Европејците за идниот германски канцелар


Европејците за идниот германски канцелар
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

На два дена пред германските парламентарни избори, според анкетите, голема предност имаат конзервативците на канцеларката Ангела Меркел. Европејците и од Запад и од Исток остануваат со поделени мислења во врска со идниот лидер на најмоќната земја во Европската унија.

Категории

XS
SM
MD
LG