Достапни линкови

Стотици жртви во силен земјотрес во Мексико


Стотици жртви во силен земјотрес во Мексико
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Спасувачки екипи и граѓани ги пребаруваат урнатините во потрага по преживеани откакоцентралниот дел на Мексико, вклучувајќи го и главниот град Мексико Сити, бил погоден од силен земјотрес. Се страхува од стотици жртви.

Категории

XS
SM
MD
LG