Достапни линкови

Познат редоследот на гласачките ливчиња за локалните избори


Познат редоследот на гласачките ливчиња за локалните избори
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Во ДИК денеска беа извлечени бројките за редоследот на гласачките ливчиња за локалните избори. ДУИ е број 3, ВМРО-ДПМНЕ број 13, БЕСА 14, СДСМ број 19.

XS
SM
MD
LG