Достапни линкови

Познат редоследот на гласачките ливчиња за локалните избори


Во ДИК денеска беа извлечени бројките за редоследот на гласачките ливчиња за локалните избори. ДУИ е број 3, ВМРО-ДПМНЕ број 13, БЕСА 14, СДСМ број 19.

XS
SM
MD
LG