Достапни линкови

100 дена Влада: Подобар живот или цунами?


100 дена Влада: Подобар живот или цунами?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Дијаметрално спротивно гледање на премиерот Зоран заев и на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски за првите 100 дена од новата влада. Кому повеќе веруваат граѓаните?

XS
SM
MD
LG