Достапни линкови

100 дена Влада: Подобар живот или цунами?


Дијаметрално спротивно гледање на премиерот Зоран заев и на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски за првите 100 дена од новата влада. Кому повеќе веруваат граѓаните?

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG