Достапни линкови

Кој стои зад нуклеарната програма на Северна Кореја?


Привилегирани во Пјонг Јанг, а на црни листи во светот, двајца северно-корејски научници, фотографирани со лидерот Ким Џонг Ун пред нуклеарниот тест во неделата, имаат витална улога во нуклеарната програма на Северна Кореја, сметаат експерти.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG