Достапни линкови

Кризата на Корејскиот полуостров се продлабочува


Кризата на Корејскиот полуостров се продлабочува
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Според Сеул, има индиции дека Северна Кореја планира нови тестирања на балистички проектили.

XS
SM
MD
LG