Достапни линкови

Празник на фудбалот во Скопје


Празник на фудбалот во Скопје
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Македонија домаќин на супер купот и на илјадници фанови на Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед. Спорт и забава во центарот на Скопје.

XS
SM
MD
LG