Достапни линкови

Скопје одбројува до Супер Купот


Скопје одбројува до Супер Купот
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Фановите на Манчестер Јунајтед и на Реал Мадрид пристигнаа во Скопје за Супер Купот. Љубителите на фудбалот уживаат во фан зоната на Плоштадот „Македонија“. Главниот град пулсира во ритамот на фудбалот.

XS
SM
MD
LG