Достапни линкови

Скопје одбројува до Супер Купот


Фановите на Манчестер Јунајтед и на Реал Мадрид пристигнаа во Скопје за Супер Купот. Љубителите на фудбалот уживаат во фан зоната на Плоштадот „Македонија“. Главниот град пулсира во ритамот на фудбалот.

Категории

XS
SM
MD
LG