Достапни линкови

Никој не ја сопре изградбата на Панорамското тркало


Никој не ја сопре изградбата на Панорамското тркало
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Малкумина работниците сè уште на терен работат на изградбата на Панорамското тркало. Ниту петицијата на граѓани, ниту одлуката на општината Центар не успеа да ја сопре изградбата на овој контроверзен проект. Новата влада се уште не покажала интерес за ова прашање.

XS
SM
MD
LG