Достапни линкови

Трамп: со Путин се согласувам многу добро


Трамп: со Путин се согласувам многу добро
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Претседателот на САД Доналд Трамп во интервју за Си Би Ен изјави дека многу добро се согласува со рускиот претседател Владимир Путин. Но, тој и со забелешка дека Путин повеќе би сакал на претсдателските избори да победeла Хилари Клинтон.

XS
SM
MD
LG