Достапни линкови

Со комбе во луѓе во близина на џамија во Лондон


Со комбе во луѓе во близина на џамија во Лондон
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Едно лице загинало, а десетина други биле повредени кога комбе удрило во пешаци во близина на една џамија во северниот дел на Лондон. Инцидентот кој се случил петанесетина минути по полноќ се истражува како можен терористички акт.

XS
SM
MD
LG