Достапни линкови

Трамп го посети ранетиот конгресмен Скалис


Трамп го посети ранетиот конгресмен Скалис
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Американскиот претседател Доналд Трамп го посети конгресменот Стив Скалис кој беше ранет во вооружен напад и повика на единство. До ова дојде откако, според првичните резултати од истрагата, се испостави дека станува збор за политички мотивирано насилство.

XS
SM
MD
LG