Достапни линкови

Спортска еуфорија за општествена релаксација


Спортска еуфорија за општествена релаксација
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00

Големиот успех на ракометарите на Вардар и нивниот пречек во Скопје, покажаа дека со заеднички напори на сите, без оглед на националноста, можат да бидат постигнати врвни резултати на кои ќе им се радуваат сите.

XS
SM
MD
LG