Достапни линкови

Што треба да сработат новите министри?


Што треба да сработат новите министри?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00

Програмата и проиритетите на новата влада се познати, но што конкретно треба да сработат новите министри во најкус можен рок?

Категории

XS
SM
MD
LG