Достапни линкови

Правда за единство и помирување


Правда за единство и помирување
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:38 0:00

Што е потребно за да дојде до помирување во македонското општеството по неколку годишните тензии? Како е во западните земји, а како во Македонија?

XS
SM
MD
LG