Достапни линкови

Стресот лична главоболка со политички зачин


Стресот лична главоболка со политички зачин
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:17 0:00

Модерниот свет изобилува со настани кои предизвикуваат стрес. Во Македонија личното е одамна тесно поврзано со она политичкото. Има ли чаре?

Категории

XS
SM
MD
LG