Достапни линкови

BBG Affiliates

Џафери на средба со новинари


Џафери на средба со новинари
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:18 0:00

Прва средба на претседателот на Собранието Талат Џафери на која информираше за идните активности

XS
SM
MD
LG