Достапни линкови

ЕУ санкции за недемократски потези


ЕУ санкции за недемократски потези
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:32 0:00

Која е ефективноста на можните санкции кои Брисел би ги поставил кон влади или политичари во Македонија и Унгарија поради нивни недемократски чекори?

XS
SM
MD
LG