Достапни линкови

Европа страхува од терористички напади


Европа страхува од терористички напади
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:46 0:00

Терористичките напади во Лондон, Санкт Петербург, Стокхолм и други градови го зголемија страхувањето на граѓаните во Европа, секако и во Македонија, за нивната безбедност. Или како што велат: „Што да се прави, тоа стана наше секојдневие“.

Категории

XS
SM
MD
LG