Достапни линкови

Каде е Македонија во приказната за Европа?


Каде е Македонија во приказната за Европа?
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:34 0:00

ЕУ со повеќе брзини, но дали и кон Балканот? Дали ЕУ, соочена со внатрешни проблеми, е способна да се соочи со нагласените трендови на Балканот каде се повеќе се зборува за „надворешни непријатели и за редефинирање на границите“

Категории

XS
SM
MD
LG