Достапни линкови

Демантирани бунтовници


Демантирани бунтовници
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:35 0:00

Веќе еден месец траат протестите „За заедничка Македонија“, а организаторите најавија дека ќе продолжат и натаму. Главните причини за овие протести, ги демантираа сите политички субјекти, освен ВМРО-ДПМНЕ.

XS
SM
MD
LG