Достапни линкови

Демантирани бунтовници


Веќе еден месец траат протестите „За заедничка Македонија“, а организаторите најавија дека ќе продолжат и натаму. Главните причини за овие протести, ги демантираа сите политички субјекти, освен ВМРО-ДПМНЕ.

Категории

XS
SM
MD
LG