Достапни линкови

СДСМ очекува Вељаноски веднаш да свика седница


Генералниот секретар на СДСМ Оливер Спасовски денеска во собранието достави иницијатива со 67 потписи за продолжување на конститутивната седница на парламентот.

XS
SM
MD
LG