Достапни линкови

Донев: Живееме во квазидемократија со искривени вредности


Живееме во квазидемократија со искривени вредности. Во услови на поделеност на општеството каде парадоксално пред 25 години се боревме за слобода, па не знавме што со неа, криминогени структури може да ви пропишуваат какви сакаат вредности, вели во интервју за РСЕ универзитетскиот професор Дејан Донев.

XS
SM
MD
LG