Достапни линкови

Казахстанскиот претседател „умее“ со жени


Нурсултан Назарбаев, претседателот на Казахстан, за Денот на жената, пред почесни гости делеше „совети“ како мажите треба да се однесуваат со жените

XS
SM
MD
LG