Достапни линкови

Власта веќе не може да работи неконтролирано


Власта веќе не може да работи неконтролирано
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:38 0:00

На Балканот зачестија масовните протести, главно насочени против криминалот и корупцијата поврзани со власта, но и поради авторитарното владеење. Иако поводите и мотивите се различни, заедничко е јакнењето на граѓанската свест дека власта не може да прави што сака.

XS
SM
MD
LG