Достапни линкови

Трамп: Затекнав хаос, сега функционира како машина


Американскиот претседател Доналд Трамп, на првата подолга соло прес конференција во Белата Куќа, главно говореше за односите со Русија и , како што рече, лажните вести во врска со ова прашање.

XS
SM
MD
LG