Достапни линкови

Полноќниот каубој во Кино Фросина во МКЦ


Ретки се концертите кои со својата енергија и поетичност, можат да ве разгалат и да ви ја исполнат душата. Таков беше оној на Јаков Дренковски и неговиот бенд што се одржа на 14 февруари во Младински културен центар во Скопје.

XS
SM
MD
LG