Достапни линкови

На улица на поларни температури


На улица на поларни температури
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00

Некои луѓе, без оглед на ниските температури, голем дел од денот мораат да го поминат на улица за да заработат за „гол живот“, како што велат.

Категории

XS
SM
MD
LG