Достапни линкови

Од студот најпогодени сиромашните


Од студот најпогодени сиромашните
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Големиот студ во најдолгиот месец од годината, најмногу ги погоди сиромашните, оние кои деновите ги поминуваат на отворено, на минусни температури, во потрага по некој денар плус за да се истурка месецот.

Категории

XS
SM
MD
LG