Достапни линкови

Обама: да ги надминеме внатрешните разлики


Американскиот претседател Барак Обама во прошталниот говор изјави дека ја остава замјата посилна од порано, но оти Американците мора да работат да ги надминат поделбите што се закануваат да го замрсат американското единство.

XS
SM
MD
LG