Достапни линкови

Мигрантите во Белград на -10 степени


Голем дел од мигрантите, кои се заглавени во Белград, зимата ја поминуваат на отворено. Не сакаат да се сместат во кампови бидејќи страхуваат дека ќе бидат депортирани.

Категории

XS
SM
MD
LG