Достапни линкови

Иванов му го даде мандатот на Груевски


Претседателот Ѓорѓе Иванов денеска му го предаде мандатот за состав на новата влада на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски.

XS
SM
MD
LG