Достапни линкови

Иванов му го даде мандатот на Груевски


Иванов му го даде мандатот на Груевски
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:35 0:00

Претседателот Ѓорѓе Иванов денеска му го предаде мандатот за состав на новата влада на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски.

Категории

XS
SM
MD
LG