Достапни линкови

Безбедносни мерки на плоштадите во Прага


Безбедносни мерки на плоштадите во Прага
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

По терористичкиот напад во Берлин пред неколку дена, безбедносните мерки се зајакнати и во Прага. Особено на божиќните маркети на плоштадите во центарот на градот.

Категории

XS
SM
MD
LG