Достапни линкови

Контрола и на оние на кои не им треба визи за ЕУ


Контрола и на оние на кои не им треба визи за ЕУ
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:35 0:00

Наскоро сите патници без оглед дали се ослободени од визниот систем или не, ќе мора дополнително да се пријават и да платат за тоа ако сакаат да влезат во ЕУ. Македонските граѓани ја оправдуваат ваквата мерка.

XS
SM
MD
LG