Достапни линкови

Георгиевски за врските со Кондаминас и Груевски


Георгиевски за врските со Кондаминас и Груевски
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:44 0:00
Директен линк

Разговор со поранешниот премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Љубчо Георгиевски за неговите врски до контроверзниот грчки бизнисмен Димитрис Кондаминас и односите со Никола Груевски.

XS
SM
MD
LG