Достапни линкови

Меѓу сезонска и постојана работа во ЕУ - реобјавуваме


Меѓу сезонска и постојана работа во ЕУ - реобјавуваме
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:18 0:00

Потресите во ЕУ, мигрантите и бегалците, најавуваат промени на пазарот на трудот. За некои на полошо, за некои на подобро. Што е со младите во Македонија?

Категории

XS
SM
MD
LG