Достапни линкови

Зекири - Федерализацијата е владина пропаганда


Зекири - Федерализацијата е владина пропаганда
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:29 0:00

Нема никакви опасности од федерализација. Македонија е едно општество и ќе биде едно општество, еднакво за сите граѓани, за тоа се залага СДСМ, вели Мухамед Зекири од оваа партија во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

Категории

XS
SM
MD
LG