Достапни линкови

Написот во „Недељник“, измама


Српскиот магазин „Недељник“ го повлече написот во кој се вели дека републиканскиот претседателски кандидат Доналд Трамп се извинил за американската улога во бомбардирањето на екс Југославија во 1999 година. Весникот наведува дека најверојатно бил „насамарен“.

XS
SM
MD
LG