Достапни линкови

Написот во „Недељник“, измама


Написот во „Недељник“, измама
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Српскиот магазин „Недељник“ го повлече написот во кој се вели дека републиканскиот претседателски кандидат Доналд Трамп се извинил за американската улога во бомбардирањето на екс Југославија во 1999 година. Весникот наведува дека најверојатно бил „насамарен“.

Категории

XS
SM
MD
LG