Достапни линкови

Адеми - Кризата ги закочи евроинтеграциите


Потполно сме свесни за последиците кои може да произлезат од евентуалните компликации и околу изборите, но и околу работата на СЈО. До тоа никој не сака да дојде, вели вицепремиерот за евроинтеграции Арбр Адеми во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

XS
SM
MD
LG